Wybierz język:

English
Witamy w świecie Ultra Slim

FAQ

 • » Czy stosowanie Ultra Slim trzeba łączyć z ćwiczeniami?

  Zalecamy łączenie Ultra Slim z ćwiczeniami i odpowiednią dietą, ze względu na najlepsze efekty.Można jednak, np. w razie braku możliwości ich zastosowania z przyczyn zdrowotnych, zażywać Ultra Slim niezależnie. Efekty będą widoczne.

 • » Czego nie można podczas stosowania Ultra Slim?

  Suplement diety, jakim jest Ultra Slim, raczej uwalnia od dotychczasowych ograniczeń, niż je mnoży. Radzimy jednak ograniczyć używki (alkohol, papierosy). Nie chodzi o konkretne powiązania, ale ogólny wpływ na zdrowie...

 • » Czy kobiety mogą stosować Ultra Slim?

  Badania nad zastosowaniem Ultra Slim System wykazały jego pozytywny wpływ zarówno u mężczyzn jak i kobiet. Tak jak w każdym przypadku, jedynie kobiety w ciąży lub karmiące powinny skonsultować się ze swoim lekarzem rodzinnym.

 • » Jak pakujecie zamówiony Ultra Slim? Czy dyskretnie?

  Produkt pakujemy zawsze dyskretnie, w klasyczny szary karton, po którym nie można domyślić się zawartości, ani tym bardziej ją dostrzec.

 • » Co się stanie jeśli przestanę stosować Ultra Slim?

  Ultra Slim jest klasycznym suplementem diety, wyłącznie na bazie naturalnych składników. Nie ma możliwości mimowolnego uzależnienia się od niego.
  Równie dobrze można zapytać, jakie będą skutki zaprzestania jedzenia sałatek

 • » Co to jest Ultra Slim System?

  Ultra Slim System jest naturalnym suplementem diety. Składniki organiczne uwalniają metabolizm, który zapewnia uzyskanie pięknej sylwetki. Produkt zawiera wysoką dawkę kofeiny. Preparatu nie należy stosować w przypadku ciąży, karmienia, chorób serca, nadciśnienia. Przed rozpoczęciem terapii odchudzającej zaleca się konsultację z lekarzem lub dietetykiem. Należy zażywać 1 kapsułkę dwa razy dziennie, ok. 30 min przed śniadaniem i obiadem.

 • » Jak działa Ultra Slim System?

  Najogólniej rzecz biorąc przez pobudzanie naturalnych reakcji chemicznych w organizmie i katalizowanie ich w kierunku zwiększenia metabolizmu oraz wykorzystania zapasów energii zgromadzonych w tkance tłuszczowej. Zachęcamy do lektury szczegółowych informacji przedstawionych w serwisie!

 • » Czy realizujecie zamówienia zagraniczne?

  Tak , realizujemy zamowienia zagranicze. W takim przyopadku wymagamy platnosci poprzez eCard ( karta kredytowa , paypal , przelew ) Koszt przesylki na terenie calego swiata wynosi jedynie 20 zl.

 • » Czy sa jakies przeciwskazania do stosowania Ultra Slim System ?

  Produkt zawiera wysoką dawkę kofeiny .Preparatu nie należy stosować w przypadku ciąży, karmienia, chorób serca, nadciśnienia . Przed rozpoczęciem terapii odchudzającej zaleca się konsultację z lekarzem lub dietetykiem.

Kup teraz Ultra Slim Pozna opinie tych kturzy kupili nasze tabletki odchudzające